Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Lista produktów producenta Macron

Firma MACRON jest jednym z kilku wiodących producentów odzieży sportowej na świecie.Włoski producent sportowej marki Macron 


Firma MACRON jest jednym z kilku wiodących producentów odzieży sportowej na świecie.


Spółka Macron została zarejestrowana w 1971 roku jako dystrybutor amerykańskich marek sportowych we Włoszech. Do 1994 roku firma skupiała się na imporcie sportowych produktów elektronicznych z USA. Znaczący rozwój firmy miał miejsce w 1994 roku i zbiegł się z przeniesieniem głównego biura do Crespellano.


Od 1994 roku firma rozpoczęła produkcję wyrobów pod własną marką.


W 2014 roku, między Macron i angielskim klubem Bolton Wanderers podpisano umowę o nazewnictwie stadionu klubu o nazwie Macron Stadium, nazwa obowiązywała aż do końca 2018 roku.


Firma Macron znana w wielu krajach, wyposaża w sprzęt sportowy setki klubów na całym świecie. Największą popularność firma zdobyła w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Holandii, Grecji, Portugalii, Australii, Hiszpanii. Oferuje szeroki asortyment sprzętu sportowego (stroje meczowe, stroje treningowe, dresy, kurtki, spodnie, stroje do biegania, znaczniki, piłki, ochraniacze, torby, akcesoria do treningu i wiele innych).


Sprzęt Macron w sportowym świecie


Macron jest sponsorem technicznym (producentem strojów), zwłaszcza w piłce nożnej. W tym sporcie jest obecny od 2001 roku i od tego czasu sponsoruje Bolonię. Do dnia dzisiejszego firma ubrała około 300 zespołów, zarówno kluby, jak i reprezentacje, w 40 krajach i w 8 różnych dyscyplinach takich jak baseball, koszykówka, siatkówka, futsal, piłka ręczna oraz rugby.


W piłce nożnej Macron produkuje stroje dla reprezentacji Albanii, Andory, Armenii, Białorusi, Cypru, Kenii, Liechtensteinu, Luksemburga, San Marino oraz Wysp Owczych. Wśród znanych klubów sponsorowanych przez Macrona, wymienić można SS Lazio, Bolonia FC, Caguari Calcio, FC Union Berlin, TSV 1860 Munchen, Crystal Palace FC, Stoke City FC, OGC Nice, Vitesse, PAOK FC, Club Ceportivo De La Coruna, Levante, Sporting Club, Miami FC, Viktorię Pilzno. W Polsce firma jest sponsorem technicznym piłkarskich drużyn Lecha Poznań, Wisły Kraków i Widzewa Łódź.


Od 2016 roku jest sponsorem technicznym szkockiej reprezentacji rugby, a od 2017 Włoch.


Odzież sportową włoskiej marki Macron można znaleźć w polskim sklepie Macron Store


RED BOX – polska firma działająca od 1989 roku, od 2014 roku wyłączny przedstawiciel włoskiej marki Macron na terenie Polski, posiadający jedyny w Polsce Macron Store. Wielkopolski lider sprzedaży sprzętu sportowego. Red Box to sportowy sklep, który oferuje ubrania i akcesoria piłkarskie, takie jak koszulki, spodenki, dresy, bluzy kurtki, torby, getry, profesjonalną techniczną odzież sportową i wiele innych. Oferta spełnia wysokie standardy wśród ubrań sportowych. Technologia produkcji sprzętu powoduje, że sportowiec profesjonalista i amator podczas aktywności i gry na boisku odczuwa odpowiedni komfort fizyczny. Jakość wykonania sprzętu daje naszym klientom nie tylko komfort ale również  specjalny styl, a w dodatku sprzedawany sprzęt jest ekologiczny i dba o ochronę środowiska.


RED BOX współpracuje między innymi z Wielkopolskim, Śląskim, Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej, dostarczając sprzęt dla sędziów i uczestników kursów trenerskich oraz z wieloma klubami, dostarczając do nich sprzęt sportowy. Dzięki wytężonej pracy firmy RED BOX, w sprzęcie Macron występują między innymi Lech Poznań, Grunwald Poznań, Wisła Kraków, Budowlani Łódź, a od lipca 2023 roku również Widzew Łódź.Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 45 z 1037 elementów