Filtruj według

Cena
Producenci
ROZMIAR ODZIEŻY
Filtruj

Odzież termiczna, termoaktywna

na stronę
Pokaż 1 - 45 z 49 elementów

Odzież termiczna i termoaktywna

Zwykłe ubrania sportowe nie chronią przed chłodem i nadmiernym wyziębieniem organizmu. Rozwiązaniem tego problemu jest wybór odpowiedniej odzieży - termicznej, a może termoaktywnej? W naszym sklepie internetowym znajdziesz odpowiednią odzież sportową.

Bielizna termiczna czy termoaktywna - która będzie lepsza?

Odzież termiczna i termoaktywna dostępna w sklepie Red Box podnosi komfort cieplny, nie przykleja się do ciala i pozwala na zachowania pełnej swobody. Gwarantuje optymalne ciepło, wygodę i niczym nieskrępowane ruchy. Tego typu odzież jest łatwa w utrzymaniu i szybko wysycha. Jednak zanim dokonamy zakupu, warto poznać różnice między odzieżą termiczną a odzieżą termoaktywną. Zadaniem bielizny termicznej jest uzyskanie maksymalnego poziomu izolacji cieplnej. Oznacza to tyle, że zapobiega ona utracie ciepła przez organizm, stanowiąc warstwę ochronną przed zimnem z zewnątrz. Bielizna termiczna idealnie sprawdzi się jako pierwsza warstwa w mroźne dni, w drodze do pracy czy na siłownię - dla tych osób, które chcą zachować ciepło organizmu oraz których aktywność fizyczna w danych momencie jest niska lub średnia. Z kolei odzież sportowa termoaktywna wykonana jest ze specjalnie zaprojektowanych włókien materiału, których zadaniem nie jest tylko uzyskanie wysokiej jakości komfortu cieplnego, ale również wentylacja i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, dlatego lepiej sprawdza się przy wyższej aktywności fizycznej.

Odzież termiczna: asortyment

Jeżeli jesteś aktywny fizycznie bez względu na pogodę, także gdy panują niższe temperatury, a jednocześnie chcesz, by uprawianie sportu sprawiały Ci jeszcze większą przyjemność, zapoznaj się z produktami w tej kategorii. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi spodenki termoaktywne pod spodnie oraz koszulki termoaktywne z długim lub krótkim rękawem od renomowanej firmy Macron. Ponadto dostępna jest odzież termoaktywna Nike oraz Adidas. Odzież termiczna i termoaktywna, którą tutaj oferujemy, jest nie tylko najlepszym możliwym wyborem ze względu na wysoką jakość wykonania, ale też cenowym strzałem w dziesiątkę!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami takimi jak: sprzęt piłkarski czy piłki do piłki nożnej