Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Płotki treningowe koordynacyjne piłkarskie | REDBOX.pl

Pokaż 1 - 9 z 9 elementów

Czy akcesoria treningowe potrzebne są do prowadzenia szkolenia sportowego?

Akcesoria piłkarskie mają zastosowanie do treningów w wielu dyscyplinach sportu. Jest to doskonały sprzęt, który ułatwia i wspomaga prowadzenie zajęć przez trenerów. Sprzęt treningowy jest więc bardzo pożądany przez sportowców i wymagany przez szkoleniowców dyscyplin popularnych i niszowych. Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. Uprawiają go miliony ludzi na wszystkich kontynentach. Chociaż do samej gry nie potrzeba zbyt wiele, to odpowiednie akcesoria treningowe do piłki nożnej znacząco ułatwiają  kształtowanie techniki i jest dobrym rozwiązaniem, żeby szybciej się rozwijać.

RED BOX oferuje w swoim sklepie bardzo duży wybór akcesoriów piłkarskich. Można w nim znaleźć wszystko co jest niezbędne do treningu nie tylko piłkarskiego ale też sprawdzającego się przy innych dyscyplinach sportowych. Dzięki naszym kontaktom RED BOX może przygotować i proponować dla różnych grup odbiorców każdą ofertę,  każdą piłkę, każdy przyrząd na boisko, gdy toczy się na nim mecz. Dobry sprzęt daje komfort użytkowania i bezpieczeństwo, ale wynik meczu oraz poziom gry, zależy wyłącznie od ciężkiej pracy, która przyczynia się do poprawy umiejętności. Aby futbol był top, doskonały, należy pracować i jeszcze raz pracować.

Płotki treningowekoordynacyjne - pomoc w treningu w każdej dyscyplinie sportu (może z wyjątkiem szachów).

Płotki koordynacyjne samowstające są praktycznym uzupełnieniem treningu piłkarskiego, pozwalają na lepszą pracę nad sprawnością ruchową, koordynacją, taktyką, skocznością i przyspieszeniem podczas krótkiego i długiego biegu. Możliwości wykorzystania niskich płotków treningowych są rozmaite, dzięki czemu na co dzień dedykowane są dla kobiet i mężczyzn, zarówno dla początkujących zawodników i amatorów gry, jak i profesjonalnych, światowej sławy drużyn, nawet legend, rozgrzewających się przed kolejnym ważnym meczem, kolejnymi zawodami. Płotki koordynacyjne używane są w klubach sportowych, ale też w szkołach. Płotki różnią się między sobą wysokością, na której umieszczona jest poprzeczka.

Płotki treningowe mogą być wykonane w formie wygiętej rurki z połączenia aluminium i stali, wyprofilowanej w taki sposób by płotek po przewróceniu miał szansę samodzielnie powrócić na prawidłową pozycję lub z tworzywa sztucznego.

Jak wykorzystać podczas treningu płotek koordynacyjny samowstający ?

Płotki treningowe stanowią podstawę wielu ćwiczeń na boiskach i salach. Są prostą do pokonania, ale jednocześnie stawiającą spore wyzwanie przeszkodą. Ze względu na ich niską konstrukcję, płotki mogą być wykorzystywane przy treningu skoczności i sprawności ruchowej stawów skokowych i kolanowych, sprawdzają się w trakcie pracy nad przyspieszeniem, precyzją podań, przy uderzeniu piłki i strzelaniem goli, jako dodatkowe utrudnienie podczas slalomów z piłką, a także jako pomoc dla bramkarza trenującego szybkość reakcji i refleks podczas odbioru nadlatującej piłki. Ćwiczenia z użyciem płotków pomagają wzmacniać nogi. Płotki koordynacyjne samowstające są różnej wysokości, dzięki czemu można dopasować produkt do potrzeb trenujących zawodników. Płotki koordynacyjne pozwalają wykonywać wiele ćwiczeń i utrzymywać świetny poziom techniczny trenujących. Wiele modeli uniwersalnych płotków posiadających wysoką jakość oraz innych nowości można znaleźć w naszym sklepie RED BOX.