Filtruj według

Cena
Producenci
ROZMIAR BUTÓW
ROZMIAR ODZIEŻY
ROZMIAR ODZIEŻY
więcej... mniej
MODEL KOSZULKI
Lifestyle
SKŁAD
MODEL BLUZY
Filtruj

na stronę
Pokaż 1 - 45 z 111 elementów

Jogging – forma truchtu lub biegu w wolnym tempie (7-9 Km/h). Głównym celem joggingu jest poprawa sprawności i wydolności fizycznej bez nadmiernego wysiłku.
RED BOX, to prawdopodobnie najlepszy sklep internetowy, który nie pozostaje obojętny na potrzeby klientów i zawsze stara się wyznaczać trendy modowe, dając zawsze 100% satysfakcji z wybranych produktów. Oferujemy różnorodny asortyment, który spełni oczekiwania najbardziej wybrednych klientów i wpasuje się w ich styl życia a także pozwoli wyróżnić się niebanalnym krojem i kolorystyką. Proponowane Państwu produkty pochodzą od znanych i cenionych na rynku marek (ADIDAS, NIKE) poza tym są zawsze starannie wyselekcjonowane i w bardzo przystępnych cenach.

Pośród produktów joggingowych wyróżniamy dwa najważniejsze elementy, czyli buty, które mają dawać komfort podczas biegu a także minimalizować ryzyko kontuzji stopy, stawu skokowego i pozostałych elementów układu ruchu, wykorzystywanego podczas biegu a także odzież termiczną, której zadaniem jest utrzymywanie optymalnej temperatury mięśni, chroniąc przed przegrzaniem, lub wyziębieniem. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko skurczy, mikro urazów a także zerwań, czyli najczęstszych kontuzji związanych z mięśniami.