Filtruj według

Cena
Producenci
ROZMIAR ODZIEŻY
Filtruj

Spodenki sędziowskie Macron - Sklep sportowy RED BOX.pl

Pokaż 1 - 2 z 2 elementów

Spodenki jako kolejny element sędziowski

Spodenki sędziowskie Macron to część stroju sędziowskiego, który jest używany przez sędziów w różnych dyscyplinach sportowych, zwłaszcza w piłce nożnej. Wykonane są z elastycznego (poliester) i przewiewnego materiału, mają kieszenie boczne oraz wstawki wentylacyjne. Pasują do koszulek sędziowskich, takich jak Frisk, Arcturus, Dienst czy Ellis.

Wysokiej jakości spodenki sędziowskie są wykonane z technologii MPerformanceSystem, która zapewnia elastyczność, oddychalność i komfort. Technologia ta polega na zastosowaniu specjalnych włókien i tkanin, które poprawiają termoregulację, odprowadzają wilgoć i zapobiegają otarciom. Produkt posiada wstawki wentylacyjne, boczne kieszenie i mają ergonomiczny krój.

Produkty Macron - spodenki i koszulki sędziowskie tylko w Macron Store i na REDBOX.PL

Spodenki to część stroju sędziego sportowego, który zapewnia mu komfort i swobodę ruchów. W sklepie internetowym REDBOX.PL można znaleźć spodenki piłkarskie marki Macron, która specjalizuje się w odzieży sportowej. Między innymi dostępne są następujące modele:

Langenus - z lekkiego i oddychającego materiału powodującego przepływ powietrza, mają dwie kieszenie boczne i jedną tylną, zapinaną na zamek

Corver - z elastycznego i odpornego na przetarcia materiału, mają dwie kieszenie boczne i jedną tylną, zapinaną na rzep. 

Nasser - z miękkiego i przewiewnego materiału, mają dwie kieszenie boczne i jedną tylną, zapinaną na zamek.

Informacje, zamówienia i sprzedaż w najniższych cenach na naszej stronie REDBOX.PL. Zapraszamy do zakupów akcesoriów sędziowskich i sprzętu w innych kategoriach.