Filtruj według

Cena
Producenci
ROZMIAR RĘKAWIC
KRÓJ PALCÓW
ZAPIĘCIE
Filtruj

Profesjonalne rękawice bramkarskie | Sklep piłkarski RED BOX.PL

Pokaż 1 - 30 z 30 elementów

Rękawice bramkarskie to najważniejszy atrybut każdego bramkarza piłki nożnej.

Rękawice to kluczowe narzędzie dla każdego bramkarza. Są one zaprojektowane tak, aby zapewnić ochronę i umożliwić pewne chwyty piłki. Rękawice są zwykle lateksowe, co zapewnia dobrą przyczepność do piłki, ale może ulec szybkiemu zużyciu. W związku z tym, aby zwiększyć trwałość rękawic, wiele firm produkujących rękawice bramkarskie stosuje różne technologie. Niektóre z nich polegają na zastosowaniu pianki wewnątrz rękawicy, zastosowaniu materiałów syntetycznych w celu zwiększenia wytrzymałości rękawicy, a także zastosowaniu specjalnych powłok na powierzchni rękawicy, aby zwiększyć jej trwałość.

Jeśli szukasz najlepszych rękawic piłkarskich, warto zwrócić uwagę na sklep piłkarski, sklep bramkarski RED BOX, w którym znajdziesz profesjonalne rękawice, a także szeroki wybór rękawic bramkarskich dla wszystkich poziomów i wieku również rękawice bramkarskie juniorskie.

Jakie rękawice ma do wyboru bramkarz?

Istnieje wiele rodzajów rękawic bramkarskich, a ich wybór zależy od preferencji i stylu gry bramkarza. Wybierając rękawice musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujesz od tego niezbędnego dla każdego bramkarza sprzętu i akcesorium. Musisz wiedzieć czy rękawice mają być z usztywniaczem, czy mają być z użyciem pianki soft, czy mają to być rękawice meczowe, czy treningowe, jakie jest czucie piłki i chwytność. Oto kilka najpopularniejszych rodzajów rękawic bramkarskich: 

- Flat Palm: Jest to klasyczny rodzaj rękawicy bramkarskiej, który składa się z jednego kawałka lateksu przyszytego do tyłu rękawicy, z przeszyciami między palcami i dłonią. Rękawice te są zwykle luźne wokół dłoni i nie posiadają przeszycia kciuka.

- Roll Finger: W tych rękawicach bramkarskich, lateks jest zwinięty wokół palców, co zapewnia wygodę i dobry chwyt wewnątrz rękawic. Tył rękawicy jest przyszyty do dłoni bez użycia przeszycia. Rękawice te są luźniejsze niż rękawice typu Negative Cut (lub hybrydowe z cechami Negative Cut).

- Negative Cut: W rękawicach bramkarskich typu Negative Cut, lateks jest przyszyty do wnętrza rękawicy, co zapewnia lepsze dopasowanie do kształtu palców. Rękawice te są zwykle bardziej przylegające do dłoni niż rękawice typu Roll Finger.

- Hybrid Cut: Rękawice bramkarskie typu Hybrid Cut łączą w sobie cechy różnych rodzajów rękawic bramkarskich, takie jak Negative Cut i Roll Finger. Rękawice te są zwykle bardziej dopasowane do dłoni niż rękawice typu Flat Palm.

Producenci rękawic bramkarskich i producenci sprzętu sportowego.

Rękawice bramkarskie to specjalne rękawice noszone przez bramkarzy w piłce nożnej, które mają za zadanie ochronić ich dłonie i palce przed urazami (rękawice bramkarskie z usztywniaczami) oraz poprawić chwyt piłki. Na rynku istnieje wiele producentów rękawic bramkarskich, oferujących różne modele, technologie i jakość. W ofercie sklepów znajdziesz rękawice bramkarskie znanych marek:

Reusch - niemiecka firma, która specjalizuje się w rękawicach bramkarskich od ponad 80 lat. Jest znana z wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych rozwiązań i szerokiego wyboru rękawic dla różnych poziomów zaawansowania i stylów gry. Reusch oferuje rękawice z różnymi rodzajami wkładek chwytających, usztywniaczami na palce, wzmocnieniami, systemami zapięć i krojów,

Nike - amerykańska marka sportowa, która jest jednym z liderów na rynku odzieży i sprzętu sportowego. Nike produkuje rękawice dla profesjonalnych i amatorskich bramkarzy, wykorzystując nowoczesne technologie i design. Nike oferuje rękawice z różnymi rodzajami pianek, powierzchni chwytnej, systemów wentylacji i dopasowania.

Adidas - niemiecka marka sportowa, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie. Adidas produkuje rękawice dla bramkarzy na każdym poziomie, wykorzystując sprawdzone i zaawansowane technologie. Adidas oferuje rękawice z różnymi rodzajami pianek, powierzchni chwytnej, systemów zapięć i krojów. Jedną z najbardziej znanych technologii Adidas jest system Fingersave, który zapewnia ochronę palców przed nadmiernym wygięciem.

Inne znane marki rękawic to Uhlsport, Sells czy Puma.

Należy również wyróżnić rękawice do piłki nożnej polskiej marki RED BOX.

Sklep piłkarski RED BOX oferuje pomoc w dobraniu odpowiednich rękawic dla bramkarza.

Rękawice RED BOX to popularna marka rękawic bramkarskich na polskim rynku. Firma oferuje najlepsze rękawice dla różnych poziomów i wieku, rękawice bramkarskie męskie, rękawice dla dorosłych, rękawice bramkarskie dziecięce. Rękawice RED BOX są wykonane z lateksu, który zapewnia dobrą przyczepność do piłki i ma doskonałe właściwości. W zależności od modelu, rękawice te mogą mieć różne cechy, takie jak zastosowanie pianki wewnątrz rękawicy, zastosowanie materiałów syntetycznych w celu zwiększenia wytrzymałości rękawicy, a także zastosowanie specjalnych powłok na powierzchni rękawicy, które zwiększają jej trwałość. Dobre rękawice bramkarskie powinny stanowić ochronę dłoni i mieć dobre właściwości chwytu. Dlatego trzeba wybrać odpowiednie rękawice.

Jak wybrać rękawice bramkarskie?

W ofercie RED BOX znajdziesz szeroki wybór rękawic bramkarskich, między innymi:

- Red Box Classic RF: Rękawice typu Roll Finger z niemieckim lateksem Giga Grip Latex i specjalnymi gumeczkami wewnątrz rękawicy, które zapewniają lepszą stabilność.

- Red Box Classic NC: Rękawice typu Negative Cut z niemieckim lateksem Giga Grip Latex i specjalnymi gumeczkami wewnątrz rękawicy, które zapewniają lepsze dopasowanie do kształtu palców.

- Red Box Brave HBNC: Rękawice typu Hybrid Cut z niemieckim lateksem Contact i specjalnymi gumeczkami wewnątrz rękawicy, które zapewniają lepsze dopasowanie do kształtu palców.

- Red Box Naranja Training: Rękawice treningowe z niemieckim lateksem Giga Grip Latex i siateczką po bokach palców, która zapewnia swobodną cyrkulację powietrza.

- Red Box Naranja HBNC: Rękawice typu Hybrid Cut + Negative Cut z niemieckim lateksem Contact i specjalnymi gumeczkami wewnątrz rękawicy, które zapewniają lepsze dopasowanie do kształtu palców.

To tylko niektóre modele rękawic z bardzo bogatej oferty RED BOX. RED BOX przygotował sprzęt bramarski nie tylko jako profesjonalne rękawice bramkarskie dla seniorów, ale również rękawice bramkarskie dla dzieci - junior. 

Szukasz najlepszych rękawic bramkarskich zarówno dla dzieci jak i dorosłych - zajrzyj na REDBOX.PL!