Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Pachołki treningowe piłkarskie: Grzybki, talerzyki, stożki - REDBOX.pl

Pokaż 1 - 18 z 18 elementów

Czy akcesoria treningowe przydatne są do prowadzenia szkolenia sportowego?

Akcesoria piłkarskie mają zastosowanie do treningów wielu dyscyplin sportowych. Jest to doskonały produkt, który ułatwia i wspomaga prowadzenie zajęć przez trenerów. Sprzęt treningowy jest więc bardzo pożądany przez sportowców i szkoleniowców dyscyplin popularnych i niszowych.  Te odpowiednie akcesoria treningowe dla drużyny piłki nożnej znacząco ułatwiają kształtowanie techniki i pozwalają szybciej rozwijać  umiejętności sportowe podczas treningów w klubach i lekcji wychowania fizycznego w szkołach. Używają  ich profesjonalni sportowcy, amatorzy, ale również może z nich skorzystać każde dziecko. W zależności od rodzaju i celu akcesoria piłkarskie mogą obejmować różnego rodzaju produkty: piłki, płotki, pachołki, tyczki i gumowe podstawy pod tyczki, grzybki, stozki, talerzyki treningowe, maty znakujące, trenażery, drabinki koordynacyjne, mury treningowe, bramki oraz siatki do bramek a także specjalne narzędzia do poprawy szybkości, zwinności, indywidualnej koordynacji, siły i wytrzymałości zawodników. Sprzęt treningowy wykorzystywany jest przez wielu trenerów piłki nożnej i unihokeja oraz pozwala na uatrakcyjnienie treningów, ale przede wszystkim pozwala na wykonanie wielu zajęć, które przyczyniają się do rozwoju siłowego i technicznego, a nawet taktycznego szkolonych zawodników. 

Grzybki treningowe, stożki, pachołki treningowe talerzyki i maty znakujące to bardzo przydatne akcesoria podczas prowadzenia zajęć treningowych.

Stożki treningowe to idealny wybór niemal w każdej dziedzinie sportu. Dzięki stożkom i zastosowaniu ich podczas odpowiednich aktywności można szybko poprawić swoje przyśpieszenie, szybkość wyhamowywania oraz zwrotność i zwinność. Pomagają również w rozwinięciu kontroli nad własnym ciałem. Grzybki, stozki, kapturki i maty znakujące pomagają bardzo szybko przygotować pole gry, potrzebne do konkretnego treningu i gier treningowych. Bogata oferta grzybków, stożków i mat znakujących można znaleźć w sklepie RED BOX. 

Stożki treningowe marki RBsport to idealny wybór niemal w każdej dziedzinie sportu. Dzięki stożkom i zastosowaniu odpowiednich ćwiczeń szybko poprawisz swoje przyśpieszenie, szybkie wyhamowywanie oraz zwrotność i zwinność. Pomogą one ci rozwinąć kontrolę nad swoim ciałem. Komplet 50 sztuk, między innymi po 24 szt z koloru, może służyć dla całego zespołu.

Pachołki – uniwersalny sprzęt treningowy, ale również drogowy.

Jedną z ważniejszych umiejętności w piłce nożnej jest pewne prowadzenie piłki. Najbardziej efektywnym szkoleniem tego elementu jest slalom pomiędzy rozstawionymi pachołkami. Trening ten usprawnia nie tylko kontrolę nad piłką, lecz również szybkie przemieszczanie się z nią, co ma dobre przełożenie na późniejszą skuteczność „kiwania się”. Teoretycznie to samo można osiągnąć po prostu wyznaczając sobie punkty do ominięcia, jednak w praktyce fizyczna przeszkoda - pomoc w postaci pachołka zawsze okaże się skuteczniejszym elementem treningu. Ćwiczenia pilkarskie indywidualne i zespołowe można wykonywać zarówno na boisku na trawie, jak i w hali sportowej. Pachołki treningowe wykorzystywane są często również podczas szkolenia psów. Pachołki w różnych rozmiarach 23 cm i 38 cm i różnych kolorach dostępne są w sklepie RED BOX. Polecamy zamówienia i zakup wyposażenia pojedynczo lub w zestawach, na przykład zestaw 50 pachołków. Niska, konkurencyjna cena. Zachęcamy również do zakupu na prezent. Wszystkie dane produktów można zobaczyć na redbox.pl.