Filtruj według

Cena
Producenci
ROZMIAR BUTÓW
więcej... mniej
ROZMIAR ODZIEŻY
ROZMIAR ODZIEŻY
BUDOWA
Filtruj

Stroje sędziowskie: koszulki, spodenki, sprzęt dla sędziego

Pokaż 1 - 26 z 26 elementów

Stroje sędziowskie i akcesoria

Ta kategoria została stworzona z myślą o wszystkim, czego potrzebuje prawdziwy sędzia sportowy. W ofercie znajdują się profesjonalne stroje sędziowskie oraz niezbędny sprzęt. Są to produkty stosowane przez sędziów w wielu dyscyplinach sportowych.

Odzież sędziowska - koszulki i spodenki Macron

Jeśli szukasz stroju dla początkującego lub zaawansowanego już sędziego, polecamy stroje i akcesoria sędziowskie z naszego sklepu online. Wybierz strój sędziowski gwarantujący pełną swobodę ruchów oraz komfort, dzięki elastycznym i przewiewnym materiałom. Mamy dla Ciebie koszulki sędziowskie oraz spodenki sędziowskie od firmy Macron, włoskiego przedsiębiorstwa odzieżowego, skupiające się na strojach sportowych, zwłaszcza w piłce nożnej. Stroje sędziowskie Macron są super wygodne i praktyczne. Przy wyborze konkretnego modelu stroju należy przede wszystkim pamiętać, że sędziowie muszą mieć inny kolor strojów od zawodników obu zespołów, jednak sędzia główny i asystenci sędziego muszą mieć jednakowy strój - zarówno jego kolor, jak i krój. W naszym sklepie internetowym odzież sędziowska dostępna jest w wielu odpowiednich wariantach.

Stroje sędziowskie: asortyment

Znajdziesz tu nie tylko koszulki i spodenki dla sędziów. W tej kategorii dostępny jest też sprzęt sędziowski - gwizdki sędziowskie oraz kartki sędziowskie z notesem, czyli akcesoria, które musi posiadać sędzia główny. Mamy bogaty wybór gwizdków firmy FOX 40, których używają sędziowie na całym świecie. To także świetne narzędzie pracy dla wszystkich trenerów. Klasyczny gwizdek FOX40 sprawdzi się również jako gwizdek bezpieczeństwa w miejscach, gdzie potrzebny jest głośny sygnał. Zobacz wszystkie produkty dla sędziów i kupuj w promocyjnych cenach. Nie zapomnij o zegarku dla sędziego oraz monecie do przeprowadzenia losowania stron przed rozpoczęciem meczu!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami takimi jak: sprzęt piłkarski czy piłki do piłki nożnej